Veebi- ja disainistuudiost Insite Media Group

Insite Media Group on Eestis tegutsev ettevõte, millel on kümme aastat kogemusi kodulehekülgede valmistamisel, kujundamisel ja muude reklaamitegevuse aladel. Meil on rõõm tervitada teid meie kodulehel ning pakkuda lähemalt tutvust meie teenuste ja tehtud töödega.

Millega me tegeleme

Insite Media Group’i peamiseks tegevuseks on erinevate reklaamiteenuste pakkumine, mille hulgast tooksime esile:

  • erinevate keerukusastmetega kodulehekülgede teostamine (tutvustavast kodulehest kuni netipoodideni),
  • firma stiili väljatöötamine (logo, visiitkaardid jne.),
  • muud reklaami- ja disainiteenused.

Täpsemalt võite meie tegevusvaldkondadega tutvuda rubriigis Meie teenused.

Meie kogemused

Ettevõte Insite Media Group loodi 2005. aastal. Teostamise juures oli professionaalidest koosnev loominguline kollektiiv, kellel on 10. aastane tööstaaž antud erialal ning rohke kogemustepagas. Tegutsetud aastate jooksul oleme loonud üle 100. kodulehe, 50. logo, 100. posteri ja arvukalt muid töid, millest paljudega võite tutvuda rubriigis Meie tööd.

Meil on enda poolt välja töötatud internetilahendused, mis võimaldavad märksa produktiivsemalt kasutada loodavaid kodulehti. Üheks neist on kodulehekülgede sisu täitmise juhtimissüsteem inSite CMS.

Meie meeskond

Insite Media Group’i meeskond koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest, kes kõik on oma ala professionaalid. Meie ridades on disainerid, fotograafid, programmeerijad, süsteemiadministraatorid, mänedžerid, kellest igaüks tunneb ja armastab oma tööd. Osaga meeskonnast töötame koos pidevalt, teised liituvad kindlate projektide raames.

Info tööotsijatele: antud hetkel on meie meeskond komplekteeritud ja vabu töökohti ei ole. Kuid kui te soovite saada meie meeskonna liikmeks, saatke meile oma CV, me tutvume sellega ning vaba töökoha tekkimisel ja meiepoolse huvi korral võtame teiega ise ühendust.

Toodang

Peamiseks kriteeriumiks iga töö puhul on kvaliteet.

Kuulame alati oma kliente tähelepanelikult, püüame täpselt aru saada kliendi vajadustest, et võimalikult hästi teostada tema soovid. Pidevalt hoiame fookuses arengut – püüame jälgida kõiki uusi arengusuundi, valida neist parimaid ja kasutada neid oma lahendustes.

Ettekujutuse meie töödest saate, kui tutvute nendega meie kodulehe vastavas rubriigis.

Tehniline tugi

Üheks meie stuudio eelistest on võimalus pakkuda tehnilist tuge piiramatu aja jooksul. Kui teil on näiteks aasta möödudes alates kodulehe loomist tekkinud vajadus midagi muuta või täiendada, siis tuleme alati hea meelega teile appi.

Võtke meiega ühendust

Kui teil tekkis küsimusi, siis saate meiega ühendust teile sobival moel, võimalused selleks on ära toodud rubriigis Kontaktandmed.

Meie partnerid

Desain LabCore Solutions